Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny
 

      Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie wideofilmowania i cyfrowego montażu wszelkich uroczystości rodzinnych: Ślub i Wesele, Chrzest, Pierwsza Komunia Św., oraz imprez okolicznościowych jak: Studniówka, Bal Sylwestrowy, Zabawy, Festyny i inne.

      Zadaniem naszym jest wychwycenie wzruszających, ciekawych sytuacji, uwiecznienie istotnych wydarzeń, niezapomnianych chwil i utrwalenie ich dla ciebie i bliskich. Odpowiednio dobrana muzyka, nietuzinkowy teledysk w formie starego kina, liryczne sesje plenerowe, podniosłe wzruszające podsumowanie to tylko nieliczne propozycje oprawy naszych produkcji. Skoro sam wiesz, że nawet najdrobniejsze detale mają ogromne znaczenie, zadbaj także o to, aby film z twojej uroczystości miał również wyjątkowy charakter.


Filmowanie...
      FloatCam Pro FC9 (zdobywca nagród na Targach Filmowych) oferuje profesjonalną stabilizację obrazu podczas pracy z kamerą. Wyposażony w podwójne ramię sprężynujące, sled które jest znakomitym systemem a wykonane nim ujęcia filmowe charakteryzują się wysoką stabilnością i płynnością obrazu. Więcej informacji o zasadzie działania FloatCam'a na stronie producenta www.floatcam.pl
FloatCam FC9

Kliknij i Zobacz Film Demo


    Realizujemy filmy z wykorzystaniem kranu kamerowego, urządzenie to pozwala osiągnąć fascynujące filmowe ujęcia. Głównym atutem jest możliwość realizacji z miejsc wcześniej niedostępnych dla operatora np. nad bawiącymi się osobami, nad nadjeżdżającym pojazdem, nad nurtem rwącej rzeki. Kamera poruszająca się płynnie od poziomu podłoża aż do kilku metrów nad ziemią pozwala pokazać realizowaną scenę z różnych perspektyw co sprawia, że film staje się bardziej atrakcyjny.

Filmowanie...

      Oferujemy zapis w wysokiej jakości obrazu i dźwięku, dzięki najnowszym kamerom cyfrowym SONY HXR-NX5, HDR-FX7E za pomocą których nagrania charakteryzują się wysoką rozdzielczością FullHD. NXCAM to prototyp pierwszego profesjonalnego kamkordera AVCHD firmy Sony. Może on nagrywać obraz w doskonałej jakości. Elastyczność pracy na tym urządzeniu wiąże się również z szerokimi możliwościami nagrywania, a materiał zapisywany cyfrowo na dwóch rodzajach nośników (karty pamięci + wbudowany dysk. Mimo iż kamery posiadają najnowsze optyczne stabilizatory obrazu, korzystamy również z profesjonalnych mechanicznych statywów aby zapewnić Państwu najwyższej jakości wideo zapis. Filmujemy podczas celebracji liturgii gdyż posiadamy aktualne świadectwo wydane przez Kurię Diecezjalną.
Montaż filmu...

Filmowanie... Filmowanie...

      Montaż jest bardzo ważnym elementem w procesie tworzenia filmu, gdyż nadaje mu ostateczną formę i charakter. Montaż odbywa się na najnowszych o wysokiej jakości komputerach w technologii w pełni cyfrowej, gdzie nie ma miejsca na jakiekolwiek straty jakości obrazu i dźwięku. Bez obróbki nie można sobie wyobrazić dzisiejszych filmów. Nowoczesność, dynamika, różnorodność stylów, oryginalność projektów pozwala ona na zastosowanie ciekawego montażu, atrakcyjnych efektów specjalnych - że film będzie miał w sobie to "coś" co sprawi aby nie był tylko unikalną pamiątką ale i fascynującą przygodą realizacji wymarzonego filmu.


Projekt...

Filmowanie... Filmowanie...

      Zawsze staramy się doradzić i przedstawić nasze propozycje albo realizując Twój pomysł. Nasze doświadczenie i profesjonalny sprzęt pomaga nam sprostać wielu wyzwaniom aby jak najlepiej urzeczywistnić Twoją wizję całości. Jesteśmy otwarci na nowe wyzwania a każdy projekt traktujemy indywidualnie. Czołówki filmowe, plenery, wiedoclipy, teledysk podsumowujący, efekty, indywidualne menu, podkład muzyczny w filmach odpowiednio dobierany jak również na życzenie. Wszystkie szczegóły realizacji omawiamy na spotkaniu prezentacyjnym. Wykonujemy także montaż z dostarczonego materiału wideo. Zapis filmu w CD, VCD, DVD, jak również opcja extra: BLU-RAY/HD-DVD. Filmowanie traktujemy jako pasję i wkładamy w to wiele zaangażowania, ciągle się rozwijamy by świadczyć usługi na coraz większym poziomie. Zapraszamy i polecamy swe usługi.


Fotografowanie - Druk FotoKsiążek

Filmowanie... Filmowanie...

      Zdjęcia ślubne, które zatrzymają dla Ciebie ten dzień na zawsze tak aby po wielu latach móc znów do nich powrócić i poczuć ... Utrwalając swoje niezapomniane chwile. Pozwól aby Twój najszczęśliwszy dzień w życiu został zapamiętany na dłużej. Oferujemy Państwu komplekową obsługę fotografowania, z możliwością wyboru pakietu usług dla siebie. Projektowanie i drukowanie FotoKsiążek.Foto Książki zobacz efekt - kliknij na podane niżej 5 piór - 5 wzorów:


Wzór 1 - Wzór 2 - Wzór 3 - Wzór 4 - Wzór 5

Wzór 1 Wzór 2 Wzór 3 Wzór 4 Wzór 5


Przegrywanie...

Filmowanie...

      Z myślą o naszych klientach Studio MM oferuje nową usługę: Przegrywanie nagrań z kaset VHS na nośniki DVD. Dlaczego warto to zrobić? Kasety VHS odchodzą powoli w niepamięć, gdyż na skutek działania pól magnetycznych, wilgoci, temperatury i innych czynników, którym nie da się zapobiec, obraz zapisany na kasetach wideo ulega systematycznemu pogorszeniu. Jest to proces stosunkowo szybki i już za kilka lat może się okazać, że całkowicie i bezpowrotnie utraciliśmy bezcenne nagrania. Natomiast płyty DVD są odporne na powyżej podane czynniki oraz obecnie są standardowym nośnikiem materiałów wideo.


 
  (C) Expertcom - info@expertcom.pl